Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Wózka Widłowego - OWW/OP/10/14

Opole, Opole,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Obowiązki:
&#8226; obsługa wózka widłowego niskiego i/lub wysokiego składowania,
&#8226; załadunek i rozładunek wyrobów gotowych,
&#8226; kontrola jakościowa i ilościowa wydawanych towarów,
&#8226; dbałość o bezpieczeństwo i higienę miejsca pracy.

Wymagania:
&#8226; uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
&#8226; doświadczenie w gospodarce magazynowej,
&#8226; aktualne badania psychotechniczne,
&#8226; aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
&#8226; znajomość dokumentacji magazynowej,
&#8226; bardzo dobra organizacja pracy,
&#8226; dokładność.

Oferujemy:
&#8226; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
&#8226; umowę o pracę tymczasową zawartą z Inter Kadra Sp. z o.o.,
&#8226; zmianowy system pracy,
&#8226; praca w dynamicznym, przyjaznym zespole,
&#8226; atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
&#8226; stabilność zatrudnienia.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Grudzien, 2014  10:45

Identyfikator: 532476

Wyświetleń: 2102