Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Operator W霩ka Wid這wego - G鏎a Kalwaria

(G鏎a Kalwaria, G鏎a Kalwaria, )

Odpowiedz: waw_rekrutacja3@startpeople.pl
Typ og這szenia: Dam Prace

Agencja pracy Start People Sp. z o.o. poszukuje operator闚 w霩ka wid這wego.
Miejsce pracy: G鏎a Kalwaria

Opis stanowiska pracy
- za豉dunek i roz豉dunek towaru
- obs逝ga w霩ka wid這wego
- prace porz康kowe

Wymagania
- wykszta販enie min. zawodowe
- uprawnienia na w霩ki wid這we
- mile widziane do鈍iadczenie w obs逝dze w霩k闚 wid這wych
- gotowo嗆 do podj璚ia pracy w systemie 3 zmianowym
- dok豉dno嗆, sumienno嗆

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o prac tymczasow
- zatrudnienie na pe貫n etat

Zainteresowane osoby proszone s o przes豉nie swojego CV na adres: waw_rekrutacja3@startpeople.pl
W temacie maila prosz wpisa: Kalwaria/09/11

Prosimy o dopisanie w cv nast瘼uj帷ej klauzuli:

Wyra瘸m zgod na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzib w υdzi (90-425)
przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezb璠nym dla realizowanych proces闚 rekrutacyjnych, zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
* Wyra瘸m zgod na udost瘼nienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzib w υdzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezb璠nym dla realizowanych proces闚 rekrutacyjnych.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuj, i administratorem danych jest Start People Sp. z o.o. z siedzib w υdzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111. Przedmiotowe dane s zbierane w celu niezb璠nym dla realizowanych proces闚 rekrutacyjnych i b璠 udost瘼niane potencjalnym pracodawcom. Ich podanie jest dobrowolne, tym niemniej niezb璠ne dla realizowanych proces闚 rekrutacyjnych. Ka盥a osoba ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania.

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl