zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator Pras KrawĘdziowych Cnc

(Miechucino, Kartuzy, )

Start People to jedna z wiodących Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji, selekcji, payrollu i doradztwa personalnego. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy USG People N.V., należącej do pierwszej piątki największych i najbardziej renomowanych europejskich firm w branży HR.

Opis stanowiska pracy:
- praca na jedną zamianę na hali produkcyjnej
- system pracy 8h od pon do pt (7-15)

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku/ przy obsłudze pras CNC min 2 lata
- umiejętność obsługi pras krawędziowych
- sumienność i chęć do pracy
- w przypadku braku doświadczenia wymagana jest znajomość rysunku technicznego

Informacje dodatkowe:
Wykształcenie: Średnie zawodowe
Rodzaj pracy: Pełny etat
Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)