zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Operator/Pracownik produkcyjny

(Tychy, Tychy, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

GI GROUP jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz dobrej pracy w przyjemnej atmosferze? Aplikuj do nas!

Dla naszego Klienta, lidera z branży malowania przemysłowego, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

OPERATOR/PRACOWNIK PRODUKCYJNY
Miejsce pracy: TYCHY

Opis stanowiska:
Pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pracę w charakterze operatora maszyn przy procesie produkcji. W zakres jego obowiązków będą wchodziły prace manualne związane z procesem produkcji oraz obsługa urządzeń.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie min. zawodowe
&#8226; gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
&#8226; chęć do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:
&#8226; możliwość pracy w dużej, znanej firmie
&#8226; zdobycie doświadczenia niezbędnego na rynku pracy
&#8226; początkowo umowę o pracę tymczasową
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

Kontakt:
GI Group Sp.z.o.o. &#8211; Oddział Tychy (ul. Budowlanych 37, 43-100 Tychy)
Tel.: 668 466 419
E-mail: Mateusz.Tofilski@gigroup.com

Prosimy o dopisanie przy swojej aplikacji następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Ogłoszenie dodane
: Piatek, 03 Lipiec, 2015  09:51

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl