Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Operator Linii Rozlewniczej

(Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Eden Springs to wiod帷y dostawca wody 廝鏚lanej w Europie, poszukuje do rozlewni w Grodzisku Wielkopolskim osoby na stanowisko:

OPERATOR LINII ROZLEWNICZEJ
Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski

Zadania na stanowisku:
- Wykonywanie prac na linii produkcyjnej zgodnie ze standardami HACCP
- Rotacyjne wykonywanie zada na stanowisku pracy &#8211; obs逝ga linii produkcyjnej
- Wykonywanie prac w punkcie prze豉dunku butli
- Wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych
- Kontrolowanie jako軼i produktu i surowc闚 wykorzystywanych do produkcji
- Wykonywanie prac za豉dunkowo-prze豉dunkowych przy u篡ciu w霩ka wid這wego
- Utrzymywanie w sprawno軼i technicznej w霩ka wid這wego
- Zbieranie danych do tworzenia raport闚 produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

- Wykszta販enie techniczne
- Wa積a ksi捫eczka sanitarno-epidemiologiczna
- Uprawnienia na w霩ek wid這wy
- Do鈍iadczenie w pracy zmianowej na linii produkcyjnej
- Mile widziane do鈍iadczenie w bran篡 FMCG
- Gotowo嗆 na prac III- zmianow

Oferujemy:
- Prac w stabilnej organizacji
- Indywidualn opiek medyczn
- Przyjazn atmosfer pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przes豉nie aplikacji oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych
na adres:

rekrutacja@pl.edensprings.com

lub faksem na nr 0 22 73 74 314

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl