Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Odszkodowania

Podkarpacie, Rzeszów,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Opis stanowiska pracy:
Jako jeden z liderów na polskim rynku w branży odszkodowań otwieramy rekrutację w Małopolsce. Aktualnie poszukujemy menadżerów, liderów, kierowników sieciowych i ludzi przejawiających wybitne zdolności przywódcze oraz organizacyjne, którzy mogą pochwalić się własną, samodzielnie zbudowaną siatką konsultantów.

Miejsce pracy: Rzeszów / Dotychczasowy region działania

Zakres obowiązków:
&#8226; Efektywne zarządzanie posiadaną, podległą siatką konsultantów;
&#8226; Aktywne docieranie do osób poszkodowanych w różnego typu wypadkach i oferowanie usług Kancelarii;
&#8226; Kontrolowanie lokalnego, podległego rynku;
&#8226; Prowadzenie rekrutacji;
&#8226; Prowadzenie szkoleń;
&#8226; Dbanie o realizację założonych planów sprzedażowych przez podległą strukturę;
&#8226; Ciągły rozwój i poszerzania własnej struktury konsultantów / doradców;
&#8226; Utrzymywanie ciągłego kontaktu i raportowanie wyników zespołu do Centrali.

Czego wymagamy od kandydata?
&#8226; Posiadania własnej, aktywnie działającej grupy doradców bądź konsultantów &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej;
&#8226; Gotowość do pracy w terenie;
&#8226; Nastawienia na realizację zamierzonych celów i nieustanne osiąganie sukcesów;
&#8226; Zdolności przywódczych, organizatorskich oraz planistycznych;
&#8226; Znajomości technik sprzedaży;
&#8226; Ponadprzeciętna znajomość lokalnego rynku;
&#8226; Doświadczenie w branży ubezpieczeń bądź odszkodowań &#8211; będzie dodatkowym atutem.
&#8226; Sukcesy w sprzedaży bezpośredniej poparte dowodami &#8211; będą dodatkowym atutem.

Co oferujemy?
&#8226; Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie stałe + premie;
&#8226; Przygotowanie merytoryczne i praktyczne do pracy w nowej branży odszkodowań;
&#8226; Wsparcie i doradztwo ekspertów w ramach zarządzania własną strukturą konsultantów;
&#8226; Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje w zakresie zarządzania , sprzedaży i marketingu;
&#8226; Elastyczne godziny pracy;
&#8226; Praca w oparciu o umowę &#8230;..[ jaką oferujemy? ];
&#8226; Pracę dla jednego z liderów na rynku odszkodowań;
&#8226; Możliwość awansu i ciągłego rozwoju w strukturach firmy;
&#8226; Samochód służbowy i inne narzędzia niezbędne do pracy w terenie.

Kochamy inwestować w ludzi, bo to oni decydują o pozycji rynkowej w dzisiejszym biznesie. Jeżeli podzielasz nasze zdanie i chcesz razem ze swoim własnym zespołem dołączyć do najlepszych - wyślij nam swoją aplikację za pośrednictwem portalu.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 20 Listopad, 2015  14:46

Identyfikator: 568112

Wyświetleń: 1796