Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

OPERATOR MASZYN NUMERYCZNYCH

(Olsztyn, Olsztyn, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Agencja Pracy Tymczasowej Toolip Sp. z o.o. (nr certyfiaktu 5538) poszukuje dla swojego klienta, wiod帷ego producenta osprz皻u elektrotechnicznego, kandydata na stanowisko Operator Maszyn Numerycznych.
Wymagania :
znajomo嗆 programu INVENTOR, AUTOCAD, EDGECAM, pakietu Office
bardzo dobra znajomo嗆 kod闚 ISO sterowania urz康ze sterowanych numerycznie na sterowniku FANUCK
bardzo dobra znajomo嗆 z dziedziny obr鏏ki skrawaniem
do鈍iadczenie w pracy na konwencjonalnych maszynach typu tokarki, frezarki, szlifierki itp.
podstawowe wiadomo軼i z dziedziny materia這znawstwa
podstawowe wiadomo軼i w zakresie elektrycznych uk豉d闚 steruj帷ych
bardzo dobra umiej皻no嗆 czytania rysunk闚 technicznych
bardzo dobra umiej皻no嗆 czytania rysunku technicznego

Opis stanowiska:

obs逝ga obrabiarek sterowanych numerycznie i maszyn konwencjonalnych
prowadzenie procesu obr鏏ki skrawaniem w celu wykonania nowego, b康 regeneracji zu篡tego elementu oprzyrz康owania, formy lub urz康zenia
przygotowanie programu obr鏏czego
obs逝ga narz璠zi pomiarowych (mikrometr, suwmiarka)

Oferujemy :
zatrudnienie w dynamicznie rozwijaj帷ej si firmie produkcyjnej
wynagrodzenie adekwatne do umiej皻no軼i i realizacji planu pracy
mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przes豉nie swojej aplikacji na adres mailowy: jowita.grablewska@toolip.pl (w tytule: OMN)

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl