zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

OCHRONIARZ CHORZÓW

(CHORZÓW, Zabrze, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Idealny kandydat to:
&#8226; mężczyzna mający doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
&#8226; znający sztuki walki/samoobrony
&#8226; osoba potrafiąca współpracować z innymi
&#8226; obowiązkowy, punktualny i lojalny pracownik

Główne obowiązki:
&#8226; ochrona sklepu
&#8226; dbanie o ład w sklepie
&#8226; dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania pożądane:
&#8226; punktualność
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
&#8226; samodzielność,
&#8226; pewność siebie
&#8226; komunikatywność.
&#8226; dokładność
&#8226; sumienność
&#8226; poczucie humoru

Zatrudnionym osobom oferujemy:
&#8226; umowę zlecenie
&#8226; stabilną pracę w atmosferze wzajemnego szacunku
&#8226; motywujące wynagrodzenie
&#8226; świetne warunki pracy !!!
Lokalizacje zatrudnienia dostępne poniżej.

Jeśli uważasz, że sprawdzisz się na tym stanowisku to wyślij swoje CV wraz ze zdjęciem na ochroniarz.rekrutacja@ ****

Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się drogą telefoniczną.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 08 Wrzesien, 2010  15:03