Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter rusztowań wiszących - Holandia

(Holandia, Gdansk, )
Monter rusztowań wiszących - Holandia


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - warunek konieczny,
- 4-5 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku montera rusztowań ( rusztowania wiszące, połączenia rurowe),
- uprawnienia do montażu i demontażu rusztowań przetłumaczone na język angielski,
- chęć pracy na morzu.
obowiązki:

Praca w systemie 1 na 1: jeden tydzień pracy, jeden tydzień zjazdu do domu;
Ilość godzin tygodniowo: 68, praca 7 dni w tygodniu;
Jest to praca offshore na morzu - montaż rusztowań na platformach.
oferujemy:

- wynagrodzenie - 11 euro brutto za godzinę ( wynagrodzenie netto za tydz. pracy to ok. 610 euro),
- darmowe zakwaterowanie,
- ubezpieczenie 72 euro/mies,
- opiekę polskiego personelu,
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- możliwość pracy stałej: projekt przewidziany jest do 2019 roku.
opis dodatkowy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv na adres: gdynia@ottopraca.pl z podaniem w temacie wiadomości nr ref. RUSZT/HOL

OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.
Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl