zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter rurociągów - woj. pomorskie

(Toruń, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Monter rurociągów
wymagania:
-Znajomość rysunku izometrycznego
-Dyspozycyjność do pracy od zaraz
-Doświadczenie w pracy przy montażu rurociągów
-Solidność i obowiązkowość w wykonywaniu zadań, dbałość o porządek i powierzone mienie
obowiązki:
-Praca przy montażu podparć i rurociągów w brygadach montersko spawalniczych
oferujemy:
-Zakwaterowanie w miejscu pracy
-Stabilną pracę na okres ok. 2 lat
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Certyfikowane środki ochrony indywidualnej
-Abonament na miejską pływalnię niedaleko miejsca pracy
opis dodatkowy:
Semi Serwis to Przedsiębiorstwo Usług Technicznych specjalizujące się w poszukiwaniu nowoczesnych rozwiązań HR w zakresie pracy tymczasowej w branży produkcyjnej i montersko-spawalniczej. Pomagamy w budowie struktury zatrudnienia, współpracując z większością znaczących firm z sektora branży technicznej.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter rurociągów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: gdansk@semiserwis.pl. Prosimy o podanie nazwy: Monter Gdynia w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97( Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami