zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter/ Praser/ Od Zaraz

(Tychy, Tychy, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER/PRASER
MP/TYCHY
MIEJSCE PRACY: TYCHY

Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za pracę na hali produkcyjnej w charakterze montera lub prasera oraz montaż klimatyzatorów samochodowych, desek rozdzielczych, komponentów samochodowych i nagrzewnic.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. zawodowe (mile widziane średnie)
&#8226; Doświadczenie na linii produkcyjnej
&#8226; Chęć do pracy.
Oferujemy:
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; Praca na cały etat,

Forma kontaktu:
GI Group Sp. z o.o. &#8211; Oddział Tychy
Al. Niepodległości 2
43-100 Tychy
032 327 66 49, Mail: praca.tychy@gigroup.com