Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Monter Struktur Lotniczych

Warszawa, Warszawa,

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET&#174;, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Poszukujemy:

Monter struktur lotniczych

Obowiązki:

Pozycjonowanie części na przyrządach według instrukcji i rysunku technicznego;
Wiercenie, rozwiercanie i nitowanie;
Wykonywanie uszczelniania międzywarstwowego i antykorozyjnego;
Instalacja HI-loków/Hi-litów, śrub oraz kotwiczek;
Prace montażowe na podzespołach lotniczych.

Oczekujemy:

Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne związane z obróbką mechaniczną, mechaniką (profil lotniczy mile widziany);
Mile widziane doświadczenie zawodowe na produkcji jako ślusarz, monter lub podobne;
Zdolności manualne;
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi;
Umiejętność czytania rysunków technicznych;
Rzetelność, dokładność i nastawienie na jakość pracy;
Mile widziana znajomość języka angielskiego;
Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę.

Oferujemy:

Wynagrodzenie podstawowe + dodatki;
Szkolenia wdrażające, możliwość rozwoju i awansu;
Szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karta sportowa, dofinansowanie do kursów językowych, dofinansowanie do żłobka, przedszkola, wypoczynku);
Dogodna lokalizacja - okolice Warszawy Okęcie.

Numer ref. 0029721

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Grudzien, 2019  16:21

Identyfikator: 671519

Wyświetleń: 1346