zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Mobilny Merchandiser - Brzeg

(Brzeg, Brzeg, )

Polska Grupa Merchandisingowa powstała w 2005 roku. Dzięki znajomości rynku, wiedzy i niestandardowemu podejściu, bardzo szybko znalazła się w branżowej czołówce. Tę pozycję utrzymuje do dziś, nieustannie rozwijając i doskonaląc metody oraz narzędzia pracy. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów, dopasowujemy ofertę do ich potrzeb. Z pełnym profesjonalizmem, stawiamy na proste i skuteczne rozwiązania.
Aktualnie dla jednego z naszych największych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Mobilny Merchandiser
Miejsce pracy: Brzeg

ZADANIA:
&#8226; Praca wraz z Przedstawicielem Handlowym, który wyznacza zadania;
&#8226; Obsługa akcji promocyjnych i wystaw sklepowych;
&#8226; Wykładanie towaru;
&#8226; Dbanie o ekspozycję towarów;
&#8226; Raportowanie wyników pracy;

WYMAGANIA:
&#8226; Minimum 3-miesięczne doświadczenie na stanowisku Merchandisera &#8211; warunek konieczny;
&#8226; Książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID);
&#8226; Status ucznia/studenta;
&#8226; Telefon komórkowy z możliwością zrobienia zdjęć;
&#8226; Dostęp do Internetu;
&#8226; Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
&#8226; Duża motywacja do pracy;

OFERUJEMY:
&#8226; Szkolenie wprowadzające;
&#8226; Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
&#8226; Praca od marca do lipca z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy;
&#8226; Praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze czasu pracy (8 godz. dziennie).

Zainteresowane osoby prosimy o podanie STANOWISKA I MIEJSCOWOŚCI w tytule maila i kierowanie aplikacji na adres:
michal.leszewski@pgm.net.pl

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 27.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.).