zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Menadżer ds. rozwoju biznesu

(Cała Polska, Bielsko-Biała, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: MRB/11/12

Miejsce pracy: Cała Polska

Zakres obowiązków:
- szeroko rozumiane działania marketingowe ( pozyskiwanie nowych kontraktów i klientów)
- przygotowywanie ofert, udziały w licznych spotkaniach i targach
- opracowywanie i implementacja programów mających na celu zwiększenie udziałów w wybranych rynkach oraz penetrację rynkową
- inicjowanie i wdrażanie działań marketingowych w celu budowy i podtrzymywania świadomości i dobrego wizerunku marki
- ulepszanie i doskonalenie strategii marketingowych poprzez monitorowanie trendów na rynku oraz działań konkurencji

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, techniczne)
- co najmniej 3- letnie doświadczenie w handlu zagranicznym i obsłudze klienta
- doświadczenie w promocji firmy
- bardzo dobra znajomość rynku silników i napędów elektrycznych poparta kilkuletnim doświadczeniem- warunek konieczny
- biegła znajomość j. angielskiego- warunek konieczny
- znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem
- dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
- komunikatywność, otwartość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- wysoka kultura osobista
- bardzo dobre umiejętności negocjacyjne
- dyspozycyjność do podróży służbowych
- elastyczność, rzetelność
- kreatywność
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- przyjazną atmosferę i zgrany zespół

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres: rekrutacja.bielsko@adecco.com

W temacie proszę zaznaczyć stanowisko: Menadżer ds. rozwoju rynku

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 22 Listopad, 2012  20:56