zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Manager Zespołu Sprzedaży Bydgoszcz / Toruń

(Bydgoszcz lub Toruń, Bydgoszcz, )

Międzynarodowa korporacja z sektora bankowości, zajmująca jedno z czołowych miejsc pośród firm w Polsce i Europie, poszukuje pracownika na stanowisko:

MANAGER ZESPOŁU SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

Osoba na stanowisku Managera Zespołu Sprzedaży zajmowała się będzie:

&#8226; zarządzaniem podległym zespołem sprzedażowym (rekrutowanie, planowanie, organizowanie, pracy zespołu, motywowanie zespołu);
&#8226; organizowaniem procesów sprzedażowych,
&#8226; zapewnieniem prawidłowej realizacji zadań związanych ze wsparciem oddziałów;
&#8226; koordynowaniem działań promocyjnych mających na celu wsparcie sprzedaży.
&#8226; Inicjowaniem działań prowadzących do wzrostu sprzedaży produktów i usług bankowych.

Wymagania:

&#8226; preferowanie doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika Zespołu;
&#8226; preferowane doświadczenie w sektorze produktów finansowych, ubezpieczeniowych;
&#8226; umiejętność zarządzania zespołem;
&#8226; inicjatywa, samodzielność, determinacja w osiąganiu celów
&#8226; doświadczenie w planowaniu działań sprzedażowych;
&#8226; znajomość technik sprzedażowych oraz negocjacji;
&#8226; umiejętność motywowania zespołu;
&#8226; umiejętności analityczne;
&#8226; prawo jazdy kat B;
&#8226; mile widziane wykształcenie wyższe;
&#8226; dobra znajomość obsługi programów mS Excel oraz MS Word.

Oferujemy:

&#8226; atrakcyjne warunki wynagrodzenia (wysoka podstawa + premia sprzedażowa);
&#8226; laptop, komórka;
&#8226; regularność i terminowość wypłat;
&#8226; szerokie możliwości rozwoju oraz szkolenia produktowe i wdrożeniowe.

Aby aplikować na powyższe stanowisko prosimy wysłać aktualne CV wraz ze zdjęciem na adres mailowy:

natalia@aboutyou.pl

z podaniem numeru referencyjnego:

,,MZS / (miejscowość)&#8221;

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."