Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Manager, Doradca Inwestycyjny Metali Szlachetnych

(Koszalin, zachodniopomorskie, Koszalin, )
Manager, Doradca Inwestycyjny Metali Szlachetnych


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Firma Doradczo-Handlowa Grzegorz Bordoszewski

Opis stanowiska pracy

PROSIMY o uczciwą i rzetelną ocenę możliwości podjęcia współpracy w zakresie:
- podjęcia próby dywersyfikacji zabezpieczenia potrzeb własnych, uzyskując dodatkowe, wysokie dochody, lub angażując się pełnoetatowo ;
- podjęcia próby przedstawiania możliwości dywersyfikacji inwestycyjnych naszym klientom;
POPRZEZ inwestowanie w METALE SZLACHETNE.
Działamy z sukcesami w Europie Środkowej - Austria, Węgry, Rumunia, Słowacja.
W Polsce wdrażamy wypracowane najlepsze wzorce dostarczając LUKSUSOWY, PRESTIŻOWY towar.

Nasza oferta oparta jest na pewności oferowanych produktów ( kruszce są najstabilniejszą i najmniej podatną na oddziaływania zewnętrzne inwestycją) jak i UNIKATOWYM programie marketingowym dla współpracowników.

MANAGER ( wykształcenie wyższe) - jest wzorem i mentorem dla współpracowników. Rekrutuje, szkoli i motywuje. Jest skutecznym sprzedawcą. Pomocnymi cechami są dojrzałość życiowa, pozahoryzontalne myślenie i patrzenie, kreatywność.
DORADCA ( min. wykształcenie średnie) - ma zaplecze i potencjał sprzedażowy. Jest skutecznym sprzedawcą. Pomocnymi cechami są łatwość nawiązywania kontaktów, empatia i otwartość na wiedzę.

OFERUJEMY:
- naszym klientom - LUKSUSOWY TOWAR;
- naszym współpracownikom - NAJWYŻSZE na rynku prowizje, perfekcyjny i BEZPŁATNY ( oprócz wprowadzającego) system szkoleń, bonusy, pracę z LUKSUSOWYM produktem, umowę agencyjną ( bez konieczności prowadzenia działalności gospodarczej).
TWORZYMY podwaliny nowej profesji, radzimy skorzystać z możliwości współtworzenia Firmy i dochodów własnych na europejskim poziomie!

PRZYCHODY w przedziale 500,00 do 25.000,00 zł/m-c ( już uzyskiwane w krajach dotychczasowej działalności).

CZEKAMY na prekursorów w trudnym i ekscytującym wyzwaniu!
BĄDŹ jednym z PIERWSZYCH w Polsce!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie 2 tyg. od ukazania się ogłoszenia na adres e-mail.

Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: &#8222;Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)"


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl