zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier / operator wózka widłowego

(Koszalin, Koszalin, )

Hands2Work Sp. z o.o. zajmuje się wspieraniem Firm i Organizacji, które potrzebują efektywnych rozwiązań w doborze personelu oraz polityki personalnej. Działamy w otoczeniu środowiska biznesowego, gdzie cechuje nas skuteczność i profesjonalizm.
Dla naszego Klienta szukamy obecnie osoby na stanowisko:
Pracownik magazynu / operator wózka widłowego
Miejsce Pracy: Koszalin
Numer Ref.: OWW-Koszalin-06/13

Wymagania:
- mile widziana książeczka sanepidowska (bądź chęć wyrobienia)
- uprawnienia na wózki widłowe
- doświadczenie w pracach magazynowych i prowadzeniu wózka widłowego
- dyspozycyjność i chęci do pracy

Obowiązki:
- prace magazynowe przy pomocy wózków widłowych
- układanie towaru z /na palety

Oferujemy:
- stabilne miejsce pracy, praca od zaraz
- miłą atmosferę i możliwość rozwoju
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w systemie zmianowym (system równoważny pracy)

Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji z nr referencyjnym: OWW-Koszalin-06/13 na adres: rekrutacjakoszalin@h2w.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
"Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji realizowanych przez Hands2work Sp. z o. o.&#8221;

Nr certyfikatu o wpisie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia 6074