zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier / operator wózka widłowego

(Racibórz, Racibórz, )

Agencja Pracy Personnel International CERT. 5286 dla swojego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:
Operator wózka widłowego / magazynier
Miejsce pracy: Racibórz
Opis stanowiska:
* praca przy kompletowaniu zamówień towarowych na palety
* praca na wózku widłowym
* praca w systemie 3 zmianowym
Oferujemy:
* pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* atrakcyjne wynagrodzenie
* pracę w przyjaznym zespole
* możliwość rozwoju zawodowego i awansu
Wymagania:
* uprawnienia na wózki widłowe lub doświadczenie w pracy na wózkach widłowych
* doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
* bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej
* zaangażowanie i silna motywacja do pracy
* obowiązkowość i samodyscyplina
* rzetelność
* doświadczenie w pracy na wózku przednim /wysokiego składu będzie dodatkowym atutem
Dokumenty i podpisanie umowy - w Gliwicach
Możliwość podjęcia pracy od ZARAZ!
CV należy wysłać na k.janeczek@personel.com.pl
Kontakt: 32 441 91 50 lub 505 510 952