Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier Stryków

Stryków, Łódź,

Firma Sklepy KOMFORT S.A. &#8211; lider w sprzedaży pokryć podłogowych poszukuje do Magazynu Centralnego w Strykowie osób na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Stryków, Tulipan Park

Oferujemy:
&#8226; Umowę o pracę na pełny etat bez okresu próbnego,
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 2800 brutto oraz premia uznaniowa w wysokości do 20%,
&#8226; Podwyżkę wynagrodzenia o 10 % po przepracowaniu 12 miesięcy,
&#8226; Zapewniony bezpłatny dojazd do pracy z terenu Łodzi,
&#8226; Bony świąteczne dla pracowników oraz ich dzieci,
&#8226; Zajęcia integracyjne i konkursy dla dzieci pracowników,
&#8226; Program pożyczek i zapomóg,
&#8226; Możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach do programu Prywatnej Opieki Medycznej, Karty Sportowej oraz Ubezpieczenia Grupowego dla Ciebie i Twojej rodziny.

Obowiązki:
&#8226; Sprawne przyjmowanie i wydawanie towarów,
&#8226; Właściwe ich magazynowanie i dbałość o porządek.

Oczekujemy:
&#8226; Uprawnień na prowadzenie wózków widłowych (wysoki skład),
&#8226; Sumienności i dokładności,
&#8226; Dobrej organizacji pracy,
&#8226; Gotowości do pracy zmianowej (III zmiany).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail rekrutacja@komfort.pl/ z dopiskiem "Magazynier".

Zapraszamy na naszą stronę internetową zakładka Kariera.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 13 Kwiecien, 2017  16:14

Identyfikator: 609608

Wyświetleń: 1629