Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Magazynier/Operator wózka widłowego

Lubin, Lubin,

Azymut Agencja Zatrudnienia jest licencjonowanym podmiotem działającym w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11746. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

NR REF. S/133/17
Miejsce pracy: Lubin

Obowiązki na stanowisku pracy:

- obsługa wózka widłowego ,
- załadunek i rozładunek towarów,
- właściwa i terminowa realizacja zadań,

Od kandydatów oczekujemy:

- uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
- sumienności i terminowości,
- motywacji do pracy,

Oferujemy:

- umowę o pracę,
- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę w miłej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Aplikacja powinna zawierać klauzulę następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.&#8221;

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Galeria Cuprum Arena (III poziom)
ul. Sikorskiego 20
59-300 Lubin

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Kwiecien, 2017  09:26

Identyfikator: 609169

Wyświetleń: 1578