Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Lakiernik Proszkowy

(Wroc豉w, Wroclaw, )
Lakiernik Proszkowy Lakiernik Proszkowy Lakiernik Proszkowy

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

W zwi您ku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy dyspozycyjnego i odpowiedzialnego specjalisty na stanowisko Lakiernik proszkowy.

Zadania:
- przygotowanie element闚 do malowania proszkowego
- malowanie powierzchni metalowych (blachy, kszta速owniki)
- kontrola jako軼iowa element闚 przed i po malowaniu

Oczekiwania:
- 1 rok do鈍iadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- umiej皻no嗆 obs逝gi narz璠zi lakierniczych - proszkowych
- znajomo嗆 techniki lakierowania proszkowego
- wiedza z zakresu technologi wypalania, przygotowania i malowania proszkowego
- dok豉dno嗆, dyspozycyjno嗆, wysoka kultura pracy

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w bran篡 nowoczesnej obr鏏ki stali i drewna
- mo磧iwo嗆 rozwoju zawodowego
- du膨 samodzielno嗆

praca@marczenko.com.pl

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl