zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Lakiernik

(Słupsk, Słupsk, )

ADECCO POLAND Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju . Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364).

W chwili obecnej dla naszego Klienta, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lakiernik
Nr ref.: Lak/S/2012

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres obowiązków:
&#8226; przygotowanie oraz naprawa powierzchni aluminiowych przed lakierowaniem i do lakierowania
&#8226; lakierowanie elementów aluminiowych oraz TPE i GFK
&#8226; przygotowanie materiałów wykonanych z TPE, GFK do lakierowania oraz naprawa tych powierzchni
&#8226; kontrola jakościowa elementów przed i po malowaniu.

Wymagania:
&#8226; wykształcenie zawodowe techniczne, mechaniczne lub średnie techniczne
&#8226; mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
&#8226; podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
&#8226; umiejętność samodzielnej pracy przy montażu ręcznym
&#8226; samodzielność, precyzyjność

Oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową
&#8226; pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynki
&#8226; pracę w przyjaznym zespole

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Zainteresowane osoby zapraszamy do złożenia CV z zaznaczeniem w tytule maila numeru referencyjnego Nr ref.: Lak/S/2012
na adres:

roksana.lambert@adecco.com

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie następującej klauzuli:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;