zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kupiec kategoria Owoce-Warzywa

(Warszawa - ul. Emaliowa 28, Warszawa, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Grupa Dystrybucyjna Tradis - grupa spółek prowadząca dystrybucję artykułów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych, która zarządza sieciami franczyzowymi Groszek, Lewiatan oraz Eurosklep.

Kupiec

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: Kupiec/Waw/03/12

Zakres obowiązków:
&#8226; realizacja polityki zakupowej dla grupy owoce-warzywa (wybór asortymentu, promocje)
&#8226; maksymalizacja ciągłości podaży produktów oraz optymalizacja poziomu zapasów
&#8226; optymalizacja dostaw do centrum dystrybucyjnego i oddziałów
&#8226; składanie zamówień u dostawców
&#8226; zarządzanie kartoteką towarową
&#8226; udział w rozmowach handlowych - negocjowanie warunków handlowych z producentami i dostawcami

Nasze oczekiwania:
&#8226; doświadczenie w branży i znajomość kategorii owoce-warzywa - warunek konieczny
&#8226; wykształcenie wyższe
&#8226; wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, w szczególności eksploracji danych liczbowych
&#8226; dobra znajomość obsługi programu MS Office (w szczególności MS Excel)
&#8226; dokładność, uporządkowanie, systematyczność
&#8226; samodzielność w rozwiązywaniu problemów, konsekwencja w działaniu
&#8226; rozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
&#8226; umiejętność egzekwowania ustaleń z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
&#8226; zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:
&#8226; ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
&#8226; samodzielnośc w realizacji zadań
&#8226; perspektywę rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji na podany adres:
praca@tradis.com.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać Kupiec/Waw/03/12.

Gwarantujemy poufność.
Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie w ofercie klauzuli o następującej treści: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 13 Marzec, 2012  15:40