zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynatro Merchandiserow

(Warszawa, Warszawa, )

Polska Grupa Merchandisingowa Sp. z o.o. zatrudnia ponad 2000 merchandiserów, którzy pracują we wszystkich hipermarketach i wybranych supermarketach na terenie całego kraju. Celem naszej firmy jest zapewnienie producentom z branży FMCG dostępności produktów na półkach sklepowych oraz ich prawidłową ekspozycję. PGM, chcąc zapewnić swoim Klientom wysoce specjalistyczny serwis, skupia się całkowicie na merchandisingu z uwzględnieniem zasad marketingu i standardów obowiązujących w handlu.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:
Koordynator Merchandiserów

OBOWIĄZKI:
&#8226; zarządzanie grupą merchandiserów (rekrutacja, szkolenia, kontrola)
&#8226; współpraca z przedstawicielami handlowymi naszych klientów
&#8226; dbanie o zachowanie standardów merchandisingowych klientów
&#8226; raportowane bieżącej sytuacji w obsługiwanych sklepach
&#8226; nawiązywanie pozytywnych relacji z kierownictwem obsługiwanych sklepów

WYMAGANIA:
&#8226; minimum roczne doświadczenie na stanowisku supervisor&#8217;a lub koordynatora grupy merchandiserów
&#8226; umiejętność zarządzania zespołem
&#8226; znajomość zasad pracy w hipermarketach
&#8226; znajomość programów Word, Excel, Outlook
&#8226; książeczka zdrowia (badania ogólne, SANEPID)
&#8226; prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
&#8226; pracę w młodym zespole
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego, dla najlepszych indywidualne ścieżki rozwoju
&#8226; pakiet szkoleń
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; forma zatrudnienia: umowa o pracę
&#8226; telefon komórkowy
&#8226; komputer przenośny (laptop z internetem)
&#8226; samochód służbowy

miejsce pracy: hiper- i supermarkety na terenie województwa mazowieckiego
Zainteresowane osoby prosimy o podanie miasta zamieszkania w tytule maila i kierowanie aplikacji na adres: rekrutacje5@pgm.net.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Ogłoszenie dodane: Sroda, 26 Maj, 2010  09:59