zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Koordynator Logistycznej Obsługi Klienta

(Łódź, Łódź, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Działając w oparciu o biura zlokalizowane na całym świecie Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach IT, Finanse, Księgowość, Sprzedaż i Marketing, Inżynieria oraz Life Science. Kelly Services ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym. W 2009 roku poprzez Kelly Services zatrudnionych zostało ponad 500,000 osób na całym świecie.

Naszym klientem jest międzynarodowa korporacja z branży logistycznej.

Oferujemy pracę na stanowisku Koordynatora Logistycznej Obsługi Klienta

Lokalizacja: Łódź

Obowiązki:
&#8226;Współodpowiedzialność za rekrutację, plan dnia i motywację pracowników
&#8226;Współtworzenie i wdrażanie koncepcji zmian w procesach, zasobach i systemach w ramach funkcjonowania COK
&#8226;Nadzorowanie pracy specjalistów Centrum Obsługi Klienta
&#8226;Realizacja wskaźników jakościowych i ilościowych zespołu oraz bieżące reagowanie na odchylenia od tych wskaźników
&#8226;Realizacja standardów obsługi klienta
&#8226;Podejmowanie telefonicznej obsługi klienta w sytuacjach eskalacyjnych (w języku polskim
i angielskim)

Wymagania:
&#8226;doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym/koordynatora w działaniach operacyjnych min. 2 lata
lub min. 1 rok w przypadku posiadania 2-letnigo doświadczenia w branży transportowo-logistycznej
&#8226;doskonałe umiejętności interpersonalne (komunikacja, udzielanie informacji zwrotnej, motywowanie)
&#8226;wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów podyplomowych - Logistyka / Transport / Zarządzanie / Ekonomia
&#8226;bardzo dobra znajomość języka angielskiego
&#8226;osobą zorientowaną na jakość obsługi klientów i ich potrzeby
&#8226;zdolność do pracy pod obciążeniem psychicznym i szybkiego podejmowania decyzji
&#8226;umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

Nasz Klient oferuje:
&#8226;możliwość rozwoju poprzez udział w nowatorskim i prestiżowym projekcie oraz szkoleniach
&#8226;atrakcyjny pakiet socjalny oraz koleżeńską atmosferę w pracy
&#8226;dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i zajęć sportowych

Jeśli chcesz aplikować, prześlij CV i list motywacyjny w wersji anglojęzycznej na adres: m.nagajek@kellyservices.pl. Przekonaj nas do siebie!

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 593/3

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Kelly Services Poland Sp. z o.o. w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy Kelly Services Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 00-121, przy ul. Widok 8, lub innego podmiotu grupy Kelly Services, a także na ich przekazywanie do państw trzecich w ramach grupy Kelly Services, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Informujemy jednocześnie, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.