zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler jakości (nr ref. GI/02/13)

(Antwerpia, Belgia, Warszawa, )

 Znana belgijska firma zajmująca się handlem plastikiem i stalą poszukuje pracownika na stanowisko: Kontroler jakości nabywanych oraz przewożonych towarów.

Opis stanowiska:
Praca na terenie całej Europy. Sprzedaż, zakupy, konsultacje, negocjacje ceny. Organizacja transportu oraz kontrola jakości zakupionych towarów.
Liczne podróże co wiąże się z częstą zmianą miejsca pracy. Elastyczne oraz niestandardowe godziny pracy.
Wymagania:
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego, holenderskiego lub hiszpańskiego
 Umiejętności handlowe
 Chęć podróżowania oraz zdobywania nowej wiedzy
 Mile widziany własny samochód (na miejscu w Belgii)
Oferujemy:
 Wysokie wynagrodzenie
 Mieszkanie bezpłatne
 Ubezpieczenie gwarantowane
 Praca w młodym dynamicznym, międzynarodowym zespole
 Szkolenia i kursy podnoszące kwalifika

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary seks sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl