zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kontroler / OdbierajĄcy Po Druku

(Gliwice, Gliwice, )

Dla naszego Klienta &#8211; jednego z największych w Polsce kompleksowych dostawców rozwiązań z zakresu reklamy zewnętrznej, z długoletnią tradycją w branży reklamowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

KONTROLER / ODBIERAJĄCY PO DRUKU:

Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna głównie za odbiór prac po druku:

Zakres obowiązków:

- kontrolę jakości druku (pod kątem ilości, wymiarów, wad itp.);
- rozcinanie druku;
- pomoc i nadzór nad procesem druku i pracą maszyn i urządzeń (pomoc przy zakładaniu i zdejmowaniu rolek)
- czyszczenie, konserwacja maszyn, urządzeń i narzędzi używanych w procesie produkcyjnym,
- estetyka wykonywanej pracy;

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie w pracy przy druku,
- mile widziana znajomość maszyn offsetowych / cyfrowych;
- mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn produkcyjnych,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- zdolności manualne
- estetyka wykonywanej pracy
- zmysł techniczny, systematyczność, dobra organizacja pracy

Oferta:

- umowa o pracę;
- zmianowy system pracy
- perspektywy rozwoju zawodowego
- trakcyjne warunki finansowe
- pracę w polskiej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail.
k.gezynska@simplika.pl

Kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Simplika Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Al. Gen. Hallera 140 , moich danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 01 Kwiecien, 2011  15:43