Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Konsultant Ślubny

(Katowice, )
Konsultant Ślubny


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Jest tyle fantastycznych rzeczy, na których można zarabiać, że za chwilę zaczniesz się dziwić, po co wciąż tkwisz za biurkiem&#8230; Na pewno jedną z tych rzeczy jest praca KONSULTANTA ŚLUBNEGO! Jeżeli wciąż szukasz pracy marzeń, która będzie Ci dostarczać satysfakcji każdego dnia- zapraszamy na nasze szkolenie! Dzięki nam, droga do spełnienia marzeń będzie o wiele łatwiejsza, a swój biznes będziesz mogła otworzyć już następnego dnia!
Data najbliższego kursu: 09,10,11 wrzesień 2011(piątek, sobota, niedziela)

UWAGA &#8211; na szkoleniu NOWOŚĆ!!
Odpowiadając na liczne zapytania osób zainteresowanych szkoleniem postanowiliśmy wprowadzić do programu szkolenia informacje o branży eventowej, w której również działamy. Dzięki temu nasi kursanci otrzymają kompleksową wiedzę i będą wiedzieli jakie podobieństwa i różnice łączą te branże, czy konsultant ślubny może organizować eventy oraz jak od strony formalnej wygląda organizacja imprez innych niż wesela.


Szkolenie prowadzone jest przez wieloletnich praktyków- właścicielkę i konsultantkę ślubną agencji 2Cytryny. Agencja 2Cytryny należy do ścisłej czołówki firm wedding plannerskich w Polsce. Mamy za sobą kilkuletnie doświadczenie w branży ślubnej, kilkadziesiąt zorganizowanych ślubów i przyjęć weselnych oraz tyle samo zadowolonych par. Jesteśmy członkiem prestiżowego Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, do którego należą tylko nieliczne, najbardziej doświadczone firmy w kraju. To powoduje, że doświadczenie zebrane przez naszych konsultantów ślubnych jest unikalne, a wiedza na temat doskonałej organizacji ślubów i wesel potwierdzona i sprawdzona w praktyce.

Ramowy plan Szkolenia:I. ROZPOCZĘCIE DZIAŁALNOŚCI

II. SPECYFIKA PRACY KONSULTANTA

III. AGENCJA WEDDINGOWA A AGENCJA EVENTOWA &#8211; RÓŻNICE I PODOBIEŃSTWA

IV. CO KAŻDY KONSULTANT POWINIEN WIEDZIEĆ - ELEMENTARZ KONSULTANTA

V. WSPÓŁPRACA Z WYKONAWCAMI /FIRMAMI (UMOWY, ZASADY WSPÓŁPRACY, ROZLICZANIE)

VI. ŚLUBNA OFERTA, ZARZĄDZANIE PROJEKTEM ŚLUBNYM, PRACA Z PARĄ MŁODĄ

VII. O CZYM WIEDZĄ DOBRZY KONSULTANCI

VIII. SCENARIUSZ I KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU I WESELA

Szczegółowe informacje na temat szkolenia dla konsultantów ślubnych oraz warunki uczestnictwa dostępne są pod adresem e-mail: szkolenia@2cytryny.pl oraz pod numerem Tel: 48 508 06 22 70 i +48 500 11 00 67 .Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl