Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Komisjoner towaru w magazynie spożywczym

Gliwice , Gliwice,

Poszukujemy w pełni dyspozycyjnego pracownika pracy w magazynie spożywczym w Gliwicach. Praca dotyczy komisjonowania towaru w magazynie.
Wymagania dotyczące pracowników:
- pełnoletność
- dyspozycyjność
- książeczka sanepidu
- doświadczenie w podobnej pracy
Zakres obowiązków pracownika:
- Prowadzenie magazynu oraz dokumentacji magazynowej
- Organizacja i dokonywanie rozładunków i załadunków towaru
- Przyjmowanie towaru i jego identyfikacja
Oferujemy umowę zlecenie z odprowadzanymi składkami na ubezpieczenie społeczne. Praca w systemie zmianowym, elastyczny grafik i stałe zatrudnienie. Stawka 16,49zł/h brutto.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 511 768 961

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 25 Lipiec, 2017  14:12

Identyfikator: 616930

Wyświetleń: 1294