zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Magazynu

(Kryniczno, Wroclaw, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Gunfire, jeden z liderów branży airsoft w Europie, poszukuje kandydata na stanowisko:

KIEROWNIKA MAGAZYNU

Obowiązki:
- kierowanie pracą magazynu w firmie działającej na rynkach międzynarodowych. Magazyn obsługuje jednocześnie hurtownię oraz kilka wysyłkowych sklepów internetowych. Problemem jest duży asortyment oraz zróżnicowana wielkość przesyłek (od drobnicowych do paletowych),
- przeprowadzenie audytu i zreformowanie pracy magazynu wedle nowoczesnych standardów,
- optymalizacja procesów magazynowych i poszukiwanie sposobów redukcji kosztów,
- organizacja pracy magazynu zgodnie z przyjętymi procedurami, normami i przepisami, tworzenie i implementacja nowych procedur,
- planowanie i prognozowanie przyszłych zdarzeń oraz obciążenia magazynu, elastyczne reagowanie na wypadki losowe,
- nadzór nad prawidłowym prowadzeniem dokumentacji,
- planowanie wykorzystania powierzchni magazynowej,
- zarządzanie personelem, rekrutacja nowych pracowników, egzekwowanie dyscypliny, motywowanie,
- nieustanna współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa w celu realizacji jego strategii.

Wymagania:
- wykształcenie średnie,
- przynajmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku kierowniczym w dużym magazynie,
- mile widziane doświadczenie w magazynach obsługujących sprzedaż wysyłkową, detaliczną i hurtową,
- doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji i gospodarki magazynowej, znajomość standardów i procedur,
- udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem pracowników,
- uczciwość, sumienność, skrupulatność,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera, w szczególności pakietu biurowego MS Office.
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- wiedza na temat branży spedycyjnej będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:
- pracę na pełen etat w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie,
- dobrą atmosferę pracy,
- dofinansowanie posiłków i pakietu zajęć sportowych.

Praca w siedzibie firmy w Krynicznie (5 km na północ od Wrocławia).
Kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: hr@gunfire.pl
Do dokumentów aplikacyjnych prosimy dołączyć klauzulę: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).&#8221;
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Maj, 2013  13:21