zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Działu Produkcji

(Lubicz k. Torunia, Pozostałe miejscowości, )

Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych TAGMET Sp z o. o. jest liderem w branży metalowych akcesoriów meblowych. Obecnie zatrudniamy około 140 osób. Działamy od 28 lat, siedziba firmy mieści się w Lubiczu Dolnym/k. Torunia.
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK DZIAŁU PRODUKCJI

Główne zadania:
-planowanie i kontrola procesu produkcji
-zapewnienie i utrzymanie dobrej jakości produkowanych wyrobów
-nadzór nad utrzymaniem parku maszynowego w stałej gotowości technicznej
-inicjowanie zmian organizacyjnych usprawniających realizację zadań w pionie produkcyjnym
-zarządzanie podległym personelem

Wymagania:
-min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w samodzielnym związanym z zarządzaniem produkcją, preferowana branża techniczna, w zakresie produkcji wyrobów metalowych
-znajomość technologii produkcji wyrobów metalowych
-wykształcenie wyższe techniczne lub związane z zarządzaniem produkcją
-praktyczne doświadczenie w zarządzaniu ludźmi
-sprawność obsługi komputera
-umiejętność planowania, delegowania i egzekwowania zadań
-komunikatywność, elastyczność, entuzjazm i energia do działania
-umiejętność pracy pod presją czasu i celów

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania
możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego
zatrudnienie w rozwijającej się firmie

Dokumenty aplikacyjne prosimy kierować na adres:

Fabryka Nowoczesnych Funkcji Meblowych
TAGMET Sp. z o.o.
ul. Małgorzatowo 5
87-162 Lubicz
lub sekretariat@tagmet.com.pl
tel. 056/674-21-22
www.tagmet.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Do aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę:
&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz.926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Piatek, 07 Maj, 2010  15:01