zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Działu Konstrukcyjno &#8211; Technologicznego

(Szczecin, Świnoujście, )

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. &#8211; światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 55 lokalizacjach na terenie kraju. W 2010 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 27 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zachodniopomorskie
Nr ref.: KDKT/06/13

Zadania:
&#8226; tworzenie koncepcji budowy maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych
&#8226; wykonywanie obliczeń inżynierskich
&#8226; prowadzenie projektów
&#8226; nadzór nad poprawnością merytoryczną i organizacyjną
&#8226; wdrażanie i rozwój produktów oraz nowych technologii
&#8226; nadzór oraz koordynacja pracy pracowników działu

Wymagania:

&#8226; wykształcenie wyższe techniczne (konstruktor &#8211; mechanik, technolog, automatyk, mechatronik)
&#8226; min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
&#8226; bardzo dobra znajomość języka angielskiego
&#8226; mile widziana znajomość języka niemieckiego
&#8226; wiedza z zakresu mechaniki wraz z wytrzymałością materiałów oraz konstrukcji maszyn
&#8226; dodatkowym atutem będzie znajomość technologii obróbki: plastycznej, skrawaniem, powierzchownej oraz cieplnej
&#8226; mile widziana znajomość zasad projektowania przyrządów do obróbki plastycznej oraz podstaw MES
&#8226; uczciwość, skrupulatność

Oferujemy:

&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
&#8226; atrakcyjne wynagrodzenie
&#8226; samodzielne stanowisko
&#8226; niezbędne narzędzia pracy
&#8226; pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
&#8226; bogaty pakiet szkoleń

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim oraz angielskim na adres: szczecin@adecco.pl

Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 31 Maj, 2013  15:49