zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Biura Inwestycyjnego nr ref. KI/11

(Łódź i Polska Północna, Łódź, )

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego dla swojego Klienta, nowo powstałego oddziału firmy zajmującej się inwestycjami budowlanymi na rynku polskim, z siedzibą w województwie łódzkim, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

KIEROWNIK BIURA INWESTYCYJNEGO
miejsce pracy: siedziba firmy i Polska Północna, nr ref: KI/11

Zakres obowiązków:

- Planowanie i kontrola pracy podległych pracowników
- Planowanie, realizacja i kontrola inwestycji
- Kompleksowe zarządzanie projektami budżetowymi
- Organizacja przetargów i nadzór nad podwykonawcami
- Planowanie i kontrola budżetu i harmonogramów
- Współpraca z Zarządem firmy

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe
- Min. 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
- Znajomość zagadnień prawnych w organizacji budowy
- Znajomość procedur związanych z realizacją projektów w branży budowlanej
- Wysokie zdolności organizacyjne
- Nastawienie na zadania i realizację celów
- Umiejętność pracy w stresie
- Dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów
- Czynne prawo jazdy kat. B

To propozycja dla osób umiejących samodzielnie podejmować decyzje, chcących rozwijać się i pracować z zespołem profesjonalistów, w firmie o wysokich standardach działania, oferującej godziwe wynagrodzenie, samochód oraz niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) z oznaczeniem nr ref: KI/11 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: rekrutacja@unikadr.pl Gwarantujemy poufność. Ta i inne oferty na www.unikadr.pl

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Maj, 2011  10:24