Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Kierowca w霩ka wid這wego - praca od zaraz

(安icie, 安iecie, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Aktualnie dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy nale膨cej do grona producent闚 o mi璠zynarodowej renomie w zwi您ku z rozwojem, poszukujemy odpowiednich kandydat闚 na stanowisko:

kierowca w霩ka wid這wego
nr referencyjny: ww/04/13
miejsce pracy: 安iecie
region: kujawsko-pomorskie

wymagania niezb璠ne:
- uprawnienia na obs逝g w霩k闚 wid這wych + aktualne badania psychologiczne
- do鈍iadczenie w obs逝dze w霩k闚 wid這wych (ok. 6 m-cy)
- sumienno嗆, wysoka motywacja do podj璚ia pracy
- dok豉dno嗆

oczekiwania:
- mo磧iwo嗆 podj璚ia pracy od zaraz
- znajomo嗆 zasad obrotu materia這wego

Do sk豉dania aplikacji zach璚amy r闚nie osoby posiadaj帷e orzeczenie o niepe軟osprawno軼i.

opis stanowiska:
- roz豉dunki i za豉dunki towar闚 na 鈔odki transportu
- magazynowanie
- naprawa palet
- bie膨ce realizowanie zam闚ie produkcyjnych

oferujemy:
- prac na ca造 etat (umowa o prac)
- prac zmianow
- nowoczesne 鈔odowisko pracy
- bardzo dobre warunki socjalne
- mo磧iwo嗆 nawi您ania d逝gofalowej wsp馧pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsy豉nie aplikacji wraz ze zgod na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: milewska@gppeople.pl
Zapewniamy Pa雟twu pe軟 dyskrecj.
UWAGA!!! Zastrzegamy sobie prawo odrzucenia aplikacji, kt鏎e nie b璠 zawiera造 prawid這wego numeru referencyjnego w temacie e-maila.

Og這szenie dodane: Piatek, 10 Maj, 2013  16:13

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl