zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

KONSULTANT OŚWIATOWY

(Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Prezentacja firmy

Unijna szkoła Kształcenia Indywidualnego sp. z o.o., siedziba Biała Podlaska.

USzKI sp. z o.o. jest prywatną szkołą oferującą płatne kursy z zakresu technik pamięciowych i szybkiego czytania.

Opis stanowiska

W związku dużym zainteresowaniem naszą ofertą poszukujemy osób na stanowisko PRZEDSTAWICIEL &#8211; KONSULTANT OŚWIATOWY

Zakres obowiązków:

Prezentacja oferty u klienta indywidualnego. Firma zapewnia klientów. Praca popołudniami i w weekendy ( 5 dni w tygodniu).

Oferujemy:

Motywacyjny system wynagradzania (zależny od wyników pracy), firmowe ( darmowe ) szkolenia produktowe i sprzedażowe &#8211; asertywność, techniki sprzedaży, typologia klienta, sztuka zadawania pytań.

Premie, dodatki: programy motywacyjne, szkolenia.

Możliwość awansu dla skutecznych konsultantów
Wymagania

Wykształcenie średnie, dyspozycyjność, gotowość do pracy w terenie, komunikatywność &#8211; łatwość nawiązywania kontaktów.