zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

KIEROWNIK BUDOWY (inwestycje budowlano instalacyjne &#8211; gazociągi, rurociągi)

(Warszawa, Warszawa, )

Nasz Klient to prężnie działające przedsiębiorstwo budowlane, działające na rynku polskim od kilkudziesięciu lat. Realizowane projekty budowlane koncentrują się oprócz projektów budowlanych również na inżynieryjnych i instalacyjnych , a także wodno-kanalizacyjnych. Realizowane projekty dotyczą terytorium całej Polski. Z uwagi na prężny rozwój firmy do swojego zespołu w Warszawie poszukuje doświadczonego specjalisty na stanowisko:
Nr ref: WDP10JGKG
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

Prowadzenie budów o charakterze infrastrukturalnym i przemysłowym,
Zarządzanie firmami podwykonawczymi i siłami własnymi firmy oraz koordynacja ich prac na budowie,
Współpraca z Dyrektorem i Z-cą Dyrektora Pionu Realizacji w zakresie zarządzania zespołem ludzi,
Nadzorowania terminowości, poprawności i jakości pracy podległych prac pracowników oraz dokonywania comiesięcznej oceny tej pracy,
Rozliczania czasu pracy podległych mu pracowników,
Prowadzenie negocjacji z podwykonawcami, planowanie kontraktów,
Odpowiedzialność za tworzenie budżetów realizowanych projektów oraz za ich wynik końcowy,
Tworzenie i kontrola kosztów,
Zarządzanie sprzętem na potrzeby realizowanych kontraktów,
Współpraca przy przygotowywaniu ofert przetargowych z zakresu inwestycji budowlanych,

Profil kandydata:

Wykształcenie wyższe (w zakresie budownictwa sanitarnego, ogólnego),
Uprawnienia budowlane w pełnym zakresie sieci sanitarnych z naciskiem na sieci wodno &#8211; kanalizacyjne i gazowe,
Doświadczenie zawodowe min. 3-letnie na stanowisku Kierownika Budowy lub Kierownika Kontraktu,
Mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu budów, które obejmowały spawanie rurociągów metodą wysokiego i średniego ciśnienia,
Mile widziane uprawnienia europejskiego inżyniera spawalnictwa,
Dobra obsługa komputera a w szczególności programów takich jak: Office (Word, Excel), Norma 3, AutoCAD, Project itp.,
Prawo jazdy kat. B,
Osobowość lidera,
Zaangażowanie w pracę,
Umiejętność pracy w zespole, uczciwość, wielozadaniowość.

Klient oferuje:

Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę,
Umowa o pracę na pełny etat,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Telefon komórkowy, komputer oraz samochód do celów służbowych,
Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: d.piekarska@jobfinder.pl
Telefon kontaktowy: 022 862 72 50. Prośba o dodanie w temacie wiadomości numeru referencyjnego: Nr ref WDP10JGKG

(z dopiskiem &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)&#8221;