Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

JokerCig Zostań Naszym Partnerem Handlowym

(Kraków, Kraków, )
JokerCig Zostań Naszym Partnerem Handlowym


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Nowoczesna i prestiżowa marka e-papierosów JokerCig zaprasza firmy handlowe, instytucje, hurtownie oraz osoby indywidualne do współpracy w charakterze Partnerów Handlowych. Firma JokerCig daje Ci możliwość rozszerzenia swojej oferty o prestiżowe e-papierosy , co przekłada się na osiągnięcia zawodowe i finansowe.
1.Masz firmę, hurtownie, stoisko? Chcesz zarabiać na dystrybucji naszych e-papierosów w swoim sklepie/galerii handlowej/ centrum handlowym?
2.Nie masz firmy, a chciałbyś mieć i dystrybuować e-papierosy? Pomagamy we wszelkich formalnościach (złożenie wniosku o dotacji na rozpoczęcie działalności), jak również udostępniamy wszelkie materiały handlowe.
3.Sklepy internetowe &#8211; nie masz czasu na własny stacjonarny biznes, jesteś studentem, znasz się na handlu w Internecie i chciałbyś zarobić?
4.Chciałbyś zostać dystrybutorem bezpośrednim, sprzedawać i zarabiać kiedy chcesz i gdzie chcesz ?
5.Jesteś klientem i chciałbyś palić za darmo ? Dostawać smakowe liquidy (olejki), dodatkowe baterie lub atomizery?

Jeśli odpowiedziałeś na którekolwiek z pytań &#8222;TAK&#8221; już dziś dołącz do firmy JokerCig i zarabiaj na polecaniu/sprzedaży/dystrybucji prestiżowych e-papierosów JokerCig!

Napisz do nas lub zadzwoń!
Kontakt: biuro@jokercig.pl
Tel. 0791 445 477
Zapraszamy na www.jokercig.pl


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl