zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Instalator / Konserwator SystemÓw Alarmowych

(Lublin, Lublin, )

Typ ogłoszenia: Dam Prace

INSTALATOR/KONSERWATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH
Miejsce pracy: Lubelskie

Zadania:
montaż, serwis i konserwacja systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, systemów przeciwpożarowych.
sporządzanie wymaganych raportów, książek serwisowych oraz innej dokumentacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie.
utrzymywanie kontaktu ze stałymi klientami firmy na terenie województwa lubelskiego.

Wymagania:
wykształcenie specjalistyczne
licencja pracownika zabezpieczenia technicznego
mile widziane doświadczenie w branży instalatorskiej i posiadanie uprawnień SEP
prawo jazdy i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów
dyspozycyjność
samodzielność i profesjonalizm
niekaralność

Oferujemy:
atrakcyjne warunki wynagrodzenia
umowę o pracę
pracę z nowoczesnymi technologiami
możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji
telefon komórkowy, samochód służbowy
Osoby zainteresowane prosimy kierować swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail