zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

In Temporis Polska poszukuje magazynierów-operatorów wózków widłowych

(Będzin, Katowice, )

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.
Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej poszukujemy osób chętnych do pracy w Będzinie na stanowisku: Magazynier-operator wózka widłowego
Nr ref: Mag/Kat/Int/2012
Obowiązki:
-Obsługa wózków widłowych
-Dokonywanie załadunku oraz rozładunku towarów
-Komplementacja towarów
Wymagania:
-Uprawnienia na wózki widłowe
-Aktualna książeczka sanepidowska
-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Klient oferuje:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość dłuższej współpracy
-możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku logistycznym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji cv w tytule wiadomości podając numer referencyjny oraz o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."