Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Idelny pracownik szuka pracy-umowa zlecenie,1/2 lub 3/4 etatu. - Rybnik

(Rybnik, Jastrzębie, Żory i okolice, Rybnik, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Witam,
jestem kobietą i poszukuję pracy w niepełnym wymiarze godzin, posiadam średnie doświadczenie jako hostessa, sprzątaczka, oraz duże jako asystentka stomatologiczna.
Ukończyłam szkołę licealna z zdaną maturą oraz policealną z zdanym egzaminem asystentki stomatologicznej. Z braku obecnych perspektyw w kraju i na rynku pracy, nie kontynuowałam wykształcenia wyższego. Mimo wszystko pragnę w wszelki sposób kształcić się dalej i rozwijać w nowych dziedzinach.


Jestem osobą komunikatywną, wesoła, potrafiącą radzić sobie w każdej dziedzinie, nie boję się wyzwań, lubię w pracy osiągać wyznaczone cele. Uczę się szybko, lubię pomagać ludziom.Posiadam wysoką kulturę osobistą, jestem atrakcyjną kobietą, pewną siebie i ambitną.

W czasie wolnym interesuję się informatyka, krawiectwem, modą, uwielbiam jazdę na rowerze, prowadzę zdrowy tryb życia, nie posiadam nałogów.

Moja znajomość języków ogranicza się do angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym i niemieckiego na poziomie podstawowym, którego obecnie ciągle się douczam. W przyszłości pragnę uczyć się nowych języków. Posiadam prawo jazdy B, nie jestem na razie mobilna, wraz z nową pracą uległo by to oczywiście zmianie.


Nie mam dzieci, nie mam obowiązków, nie choruję, nie mam męża.

Mój obecny cel w życiu to kariera zawodowa i ciągła chęć rozwoju.

Szukam nowej pracy, która dała by mi tą szansę, która pomogła by zmienić moje zarobki na wyższe.


Jeśli jesteś zainteresowany moją osobą, pragniesz zaoferować mi pracę jako:

-przedstawiciel handlowy (branża medyczna, informatyczna)
-Konsultant /doradca
-praca biurowa
-wszelka praca na połowę etatu
- sprzedaż produktów, odzieży
-sekretarka
-asystentka stomatologiczna !
-kontakt z ludźmi

W niepełnym wymiarze godzin

skontaktuj się ze mną.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl