zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec/ Doradca Klienta

(Chełm i okolice, Chełm, )

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

OMEGA KANCELARIE PRAWNE są ogólnopolską siecią Kancelarii Prawnych, tworzoną systematycznie od 2005 roku. Obecnie posiada 20 oddziałów w całej Polsce.
Dotychczasowe Kancelarie tworzy zespół wykwalifikowanych prawników, radców prawnych
i adwokatów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co powoduje, że jesteśmy w stanie pomóc wszystkim Klientom, nawet w najtrudniejszych sprawach i zagadnieniach prawnych. Kancelaria specjalizuje się w uzyskiwaniu odszkodowań wszelakiego rodzaju, dotacjach unijnych, skutecznej windykacji oraz obsłudze prawnej przedsiębiorstw oraz osób fizycznych.
W związku z dynamicznym rozwojem Kancelaria poszukuje Konsultantów/Przedstawicieli Kancelarii do współpracy.

Zakres obowiązków:
- pozyskiwanie Klientów
- prezentowanie oferty Kancelarii
- komplementowanie dokumentów
- dbanie o dobre relacje z Klientami
- dbanie o dobry wizerunek Kancelarii
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- dobra organizacja czasu pracy
- przedsiębiorczość i kreatywność
- konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia sukcesu
- dobra znajomość pakietu MS Office
- doświadczenie w sprzedaży
- spore kontakty
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- interesującą ścieżkę rozwoju zawodowego
- pracę na terenie Chełma i okolic
- współpracę w oparciu o umowę zlecenie
- nienormowany czas pracy
- partnerską atmosferę
- bieżącą pomoc
- szkolenia z zakresu produktów Kancelarii oraz technik sprzedaży
- dostęp do systemu informatyczno- informacyjnego Kancelarii
Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: biuro.chelm@omega-kancelaria.pl
W temacie maila proszę wpisać: Konsultant/Chelm oraz dodać odpowiednią klauzę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883."
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
E-mail: biuro.chelm@omega-kancelaria.pl
Tel. (082) 564-08-06
Tel. kom. 883-376-651http://omega-kancelaria.pl »