zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Handlowiec

(Gdańsk, Gdansk, )

Sieć Wypożyczalni Samochodów Car Net Polska, w związku z dynamicznym rozwojem naszego oddziału w Gdańsku, zatrudni osobę na stanowisko:
Handlowiec
Podstawowy zakres obowiązków:
- profesjonalna obsługa klienta w biurze i w terenie
- tworzenie i realizacja pomysłów handlowych
- pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie z nimi długofalowych relacji
- dbanie o wizerunek firmy
- telefoniczna i systemowa obsługa wynajmów &#8211; rezerwacje, wypisywanie umów, faktur, sporządzanie protokołów
- przygotowanie samochodów do wynajmu

Oczekiwania względem kandydata:
- wykształcenie min. średnie
- min. dobra znajomość języka angielskiego &#8211; warunek konieczny
- umiejętności negocjacyjne
- komunikatywność
- czynne prawo jazdy kat. B
- znajomość zagadnień eksploatacji samochodów
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- zamieszkanie na terenie Gdańska lub w bliskich okolicach

Oferujemy:
- umowę o pracę (przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie)
- wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii uzależnionej od efektów pracy
- dobrą atmosferę pracy

CV ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@carnet.pl , w temacie wiadomości wpisując &#8222;Handlowiec &#8211; Gdańsk&#8221;.