Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Greenpeace poszukuje rekruterów

(Bydgoszcz, Bydgoszcz, )


Odpowiedz: praca.bydgoszcz@greenpeace.pl
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Rozpocznij karierę jak tysiące ludzi w USA i na całym świecie. Młodzi ludzie zbierają fundusze na cele społeczne. W czasie studiów dorabiają, a po studiach rozchwytują ich pracodawcy.

Zostań

Rekruterem Greenpeace

Kim jesteśmy?

Greenpeace to najbardziej rozpoznawalna i największa na świecie organizacja ekologiczna. Pracują z nami energiczni, pozytywni ludzie z pasją.

Na czym polega praca?

Praca polega na zdobywaniu funduszy, dzięki którym możemy działać i osiągać sukcesy. Więcej o naszych osiągnięciach przeczytasz na stronie greenpeace.pl, bo jest ich naprawdę dużo!

Pozyskujemy fundusze wyłącznie indywidualnych darczyńców, którzy wspierają nas comiesięcznymi wpłatami. Docieramy do ludzi tam, gdzie są: na ulicy. Nasi darczyńcy są fantastyczni, a bez nich i rekruterów nie byłoby naszej organizacji.

Co oferujemy?

dowiesz się więcej na temat zasad i sposobu działania organizacji
będziesz mieć swój wkład w ochronę środowiska naturalnego zdobędziesz doświadczenie w pracy na rzecz międzynarodowej organizacji pozarządowej
wynagrodzenie w zależności od efektywności i ilości przekonanych osób (od 11 do 29 PLN)
dodatkowe szkolenia merytoryczne i praktyczne
możliwość rozwoju na wyższych stanowiskach
rekruterom kończących pracę z dobrymi wynikami oferujemy referencje i listy polecające

Czego oczekujemy?

dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 9.30-16.00

Jeśli myślisz że to praca dla Ciebie, to dołącz do nas!

Zgłoś się na : greenpeace.pl/praca i wypełnij krótki formularz aplikacyjny


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl