Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Greenpeace Polska poszukuje Fundraiserów

(Kraków, Kraków, )


Odpowiedz: (ukryty)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Czy wiedziałeś/widziałaś fundraisera pracującego na rynku krakowskim?
Jeśli zastanawiasz się, na czym polega ich praca, przeczytaj poniższą ofertę pracy.
Greenpeace nie przyjmuje dotacji od rządów i firm, by jego działania były niezależne od jakichkolwiek wpływów. Otrzymuje dotacje tylko od indywidualnych darczyńców, którzy decydują się na wsparcie organizacji regularnymi miesięcznymi wpłatami. W zamian drogą pocztową lub elektroniczną są informowani na bieżąco o jej działaniach poprzez wydawane cyklicznie biuletyny.

Jest to bardzo trudna praca, bo polega na próbie dotarcia do wszystkich osób, którym temat ochrony środowiska jest bliski, a także do osób, które poznając kampanie prowadzone przez Greenpeace zdecydują się na regularną dotację.

Zauważyliśmy, że nie jest to praca dla każdego, bo aby być dobrym fundraiserem w pierwszym rzędzie trzeba mieć wysoką kulturę osobistą, a także duże zaangażowanie w tematy którymi zajmuje się Greenpeace. Nie można się tego nauczyć!
Greenpeace jest bardzo wyjątkową organizacją pozarządową, która wzbudza bardzo różne emocje. Jeśli dla Ciebie to zaleta, a nie wada to być może jesteś tym kogo szukamy!

W skrócie, na czym polega praca Fundraisera? Wyobraź sobie osobę rozmawiającą z ludźmi na ulicy przez 5 godzin na temat ochrony środowiska i próbującą przekonać ją do tego że również i ona może mieć wpływ na otaczającą na rzeczywistość. Pracujemy codziennie (od poniedziałku do piątku, między 10-16) i mimo że jest to mniej niż 40 godzin tradycyjnego tygodnia pracy, to rekompensatą są wyższe stawki godzinowe.

Rekrutując fundraiserów poszukujemy:
&#8226; osób które rozpoczynają stałą drogę zawodową, oraz osób które mają już dość monotonnej pracy
&#8226; zaangażowania w tematykę ochrony środowiska, a także znajomości specyfiki działań Greenpeace
&#8226; profesjonalnego podejścia do pracy z ludźmi (fundraiser to wizytówka Greenpeace, jego podejście może wpłynąć pozytywnie, ale też niestety negatywnie na odbiór organizacji przez osoby z którymi rozmawia)
&#8226; motywacji do pokonywania wszelkich przeciwności losu związanych z pracą na ulicy (np. reakcji na obojętność osób z którymi próbujemy porozmawiać)
Co oferujemy długo pracującym Fundraiserom:
&#8226; otrzymują wynagrodzenie zależne od wyników pracy. System motywacyjny promuje osoby, które po okresie 3 miesięcy potrafią wykazać się pracą na podobnym poziomie jak na początku. Praca fundraisera to nie tylko wypełnianie formularzy, ale przede wszystkim przekonywanie osób do długoterminowego wspierania organizacji Greenpeace. Dlatego promować będziemy osoby potrafiące sprawić by osoby wspierały Greenpeace długoterminowo.
&#8226; przechodzą szkolenie podstawowe, przez pierwsze trzy miesiące cotygodniowe obowiązkowe szkolenie, a na najbardziej zaangażowanych proponujemy szkolenia w Polsce i zagranicą na temat Greenpeace oraz umiejętności przydatnych w pracy.
&#8226; mogą brać udział w wymianie pracowników między miastami
&#8226; biorą udział w imprezach szkoleniowo &#8211; integracyjnych. Od 2009 organizujemy we wrześniu obóz dla wszystkich związanych z Greenpeace (fundraiserzy, aktywiści, pracownicy biura).
&#8226; po przepracowaniu 3 miesięcy (bez spóźnień i przy regularnej pracy przez 5 dni w tygodniu) otrzymuje tygodniowy urlop ( również w sposób ciągły poniedziałek &#8211; piątek). Po kolejnych 3 miesiącach (również przy regularnej pracy) otrzyma koleje 5 dni i tak do czasu końca pracy.
&#8226; z wysokimi wynikami i zdolnościami do kierowania zespołem mogą po przeszkoleniu objąć funkcję Team Leadera, a w przyszłości koordynatora nowo otwieranego miasta.
&#8226; mają możliwość dalszego rozwoju w ramach organizacji &#8211; wszystko zależy od pomysłów i motywacji!
Rekrutacja:
Marzec. Będziemy prowadzić spotkania rekrutacyjne z kandydatami. Jak to będzie wyglądać?
Wypełnij formularz rekrutacyjny na stronie: greenpeace.pl/praca
Twój formularz trafi do naszego biura, gdzie przejdzie pierwszy etap selekcji.
Jeśli zdecydujemy się Ciebie zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną, otrzymasz telefon od naszego koordynatora projektu, który ustali z tobą dokładny jej termin.
Co będzie dalej? Zależy od Ciebie.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl