Polska Darmowe Ogłoszenia
<< Poprzednie ogłoszenie

Gdańsk Kowale - Tekstylia, pakowanie

Gdańsk Kowale, Gdansk,

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Wymagania:
- samodzielność, zręczność
- dobry wzrok
- wysokie zdolności manualne
- doświadczenie w pracy przy pakowaniu lub w magazynie
- miejsce zamieszkania w okolicy Gdańsk Kowale
- mile widziane osoby uczące się zaocznie/ posiadające status ucznia
obowiązki:
- konfekcjonowanie
- pakowanie artykułów tekstylnych
- kompletowanie paczek do wysyłki
oferujemy:
- pracę w młodym zespole
- stały grafik w godzinach 6:30-14:30 oraz 13:30-21:30
- szkolenie stanowiskowe
- miejsce pracy w dzielnicy Gdańsk- Kowale
- dobre warunki socjalne
- możliwość nawiązania stałej, długofalowej współpracy
opis dodatkowy:
Nowy projekt!
Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji na adres e-mail: gdansk@gppeople.pl/.W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.
Zapewniamy Państwu pełną dyskrecję.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 02 Pazdziernik, 2013  13:18

Identyfikator: 480913

Wyświetleń: 3492