Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Fotografowanie kąpielisk i miejsc rekreacji

(Leszno, Leszno, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Szukam Pracy
 

Szukamy osób, do sfotografowania miejsc rekreacji głównie w mieście oraz wybranych w danym regionie, a są to plaże, kąpieliska, czy też polany biwakowe nad zbiornikami wodnymi, rzekami. Mogą to być zarówno same plaże bez infrastruktury, ale odwiedzane przez ludzi latem, jak i miejsca z infrastrukturą wypoczynkową, sanitarną, itp. (ośrodki wczasowe nad jeziorem, kempingi z &#8222;domkami&#8221; nad jeziorem).
Wymagane jest:
- posiadanie lustrzanki cyfrowej
- podstawowa umiejętność kadrowania i zasad robienia zdjęć
- mobilność &#8211; w przypadku,m gdy jesteś zapalonym rowerzystą i w planach jesteś w stanie odwiedzić miejsca w bliskim sąsiedztwie miasta również, w takiej sytuacji posiadanie samochodu nie jest wymagane

Oczekiwany zakres prac dla 1 przykładowego miejsca:
&#8226; sfotografowanie plaży i infrastruktury towarzyszącej, jeziora i drogi dojazdowej oraz nakręcenie krótkiego filmu poglądowego. Zdjęcia muszą być wykonane przy słonecznej pogodzie, na plaży powinno znajdować się minimum 15 osób.
Uzyskanie powyższej sytuacji jest pewne w słoneczny weekend w zalecanych godzinach od 11.00 do 16.00.
&#8226; uzupełnienie formularza dotyczącego danego miejsca, zawierającego informacje o warunkach wypoczynku, ilości wczasowiczów, cenach wejścia (jeśli są), sanitariatach, minusach i plusach.miejsca wypoczynku.
&#8226; oznaczenie na mapie miejsca, w którym wykonaliśmy zdjęcia (zrzut ekranu). Najlepszy do tego jest Geoportal:. W okienko 'szukaj' wpisujemy naszą miejscowość (np. Kryspinów), za parę sekund program podstawia nam miejscowość, na którą klikamy. Po kilkunastu sekundach otrzymujemy zdjęcie lotnicze miejscowości. Krzyżyk jest punktem odniesienia, który posiada współrzędne wyświetlane w lewym dolnym rogu.
&#8226; spisanie, ewentualnie sfotografowanie usług w sąsiedztwie plaży/kąpieliska, tj. sklep, noclegi, wypożyczalnia, wędkowanie, agroturystyka, restauracja itp. (dane tj. adres, telefon, e-mail, strona www)
Posiadamy bazę danych około 800 śródlądowych kąpielisk dla całej Polski, więc przekażemy Państwu nazwy miejscowości i akwenów do odwiedzenia. Osobom, które spełnią wymagania prześlemy dokładną listę miejsc do odwiedzenia w ich regionie.
Wynagrodzenie za opracowanie jednego miejsca (min. 10 fotografii, informacje, wypełniony formularz) to 30zł netto.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt. Prześlemy wtedy dokładne dane dotyczące miejsc oraz formularz . Prace wykonywane będą w oparciu o umowę o dzieło.

Z wybranymi osobami skontaktujemy się mailowo.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl