Darmowe Ogłoszenia


Polska Darmowe Ogłoszenia

zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Fotograf WnĘtrz - Kraków

(Krakow, Kraków, )


Odpowiedz: (Użyj zakładki Kontakt powyżej)
Typ ogłoszenia: Dam Prace
 

Domoklik Sp. z o.o. jest innowacyjnym portalem nieruchomości specjalizującym się w &#8216;wirtualnych wizytach&#8217;. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FOTOGRAF WNĘTRZ

Oczekujemy:
- doświadczenia w wykonywaniu zdjęć w pełni manualnymi lustrzankami
- znajomości zasad kompozycji
- znajomości photoshop
- posiadania własnego samochodu
- posiadania własnego komputera
- pełnej dyspozycyjności od teraz (praca od poniedziałku do piątku, możliwe weekendy) Mile widziane będzie doświadczenie w składaniu panoram z kilku zdjęć, znajomość programu PTGui Pro wersja 8.1.4. oraz posiadanie statusu studenta.

Oferujemy:
- profesjonalny sprzęt fotograficzny
- możliwość rozwoju zawodowego na samodzielnym stanowisku
- miła atmosferę pracy w młodym zespole
- umowę o dzieło

Aplikacje wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy przysyłać na adres rekrutacja@domoklik.pl z dopiskiem: &#8222;Fotograf Kraków&#8221;. Prosimy o dołączenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Prosimy o niewysyłanie portfolio na podany adres e-mail.


Szukano w Ogłoszeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Ogłoszenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granicą Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca kraków meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl