zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody

Firma Odszkodowawcza Solace Poszukuje AgentÓw/ MenagerÓw / KonsultantÓw. Zapraszamy Do Współpracy

(Mazowieckie płock , ciechanów,sierpc,raciąz,łońsk, Płońsk, )

Kancelaria odszkodowawcza SOLACE w Gdańsku jest liderem rynku odszkodowań .

Celem firmy jest bycie najlepszą firmą realizującą profesjonalną pomoc osobą które uległy wypadkom komunikacyjnym, w pracy, w rolnictwie czy które stały się ofiarą błędów medycznych.

Ta rozwijająca się dopiero branża daje nie tylko olbrzymie możliwości zarabiania pieniędzy, ale też satysfakcję moralną z pomocy tym, którzy sami ucierpieli lub stracili kogoś bliskiego w wypadku.

Poszukujemy:

<!--[if !supportLists]-->1. <!--[endif]-->Konsultantów (agentów)

<!--[if !supportLists]-->2. <!--[endif]--> Managerów

Na terenie całego kraju

Opis stanowiska:

<!--[if !supportLists]-->1. <!--[endif]-->Konsultsant jest odpowiedzialny za dotarcie do osób poszkodowanych.

Jego odpowiedzialny jest za dotarcie do poszkodowanych, prezentacja profilu działalności firmy, podpisanie umowy, kompletowanie dokumentów oraz czuwanie nad właściwym przepływem informacji między kancelarią a klientem.

2. Menager ma za zadanie zbudowanie własnego zespołu konsultantów, bądź pozyskanie konsultantów instytucjonalnych jak pośrednictwa finansowe czy inne sieci bezpośredniego kontaktu z osobami poszkodowanymi. Odpowiedzialny jest za rekrutacje, prowadzenie warsztatów szkoleniowych i zarządzaniem podległą grupą.

Wymagania:

Wykształcenie **** minimum średnie,
Komunikatywność i otwarte usposobienie
Umiejętność w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
Niekaralność i dobra opinia w środowisku
Znajomość lokalnego rynku
Samodzielność w planowaniu i organizowaniu pracy własnej
Dostęp do Internetu
Silna motywacja do realizacji wyznaczonych celów
Osoby po 21 roku życia
Umiejętność do pracy w zespole
Otwartości i gotowości do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub pracy z osobami poszkodowanymi
Oferujemy:

Profesjonalny system szkoleń
Najniższe na rynku limity ilościowe kolejnych progów procentowych
Wysokie prowizje dla menadżerów i agentów
Nie wymagamy zakładania działalności gospodarczej
Premie pieniężne za osiąganie ponadprzeciętnych wyników
Możliwości własnego rozwoju przy wsparciu firmy
Nieograniczona pomoc prawnika lub doświadczonego managera
Elastyczne godziny pracy **** możliwość pogodzenia pracy z nauką lub innymi obowiązkami

Aplikacje ze zdjęciem kierować do:

e.niedzialkowska@solace.pl

Ewa Niedziałkowska
tel.505085363

www.solace.pl