zmień miasto

Polska Darmowe Ogłoszenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie ogłoszenie

Elektromonter / Elektryk

(Katowice, Katowice, )

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145.

Duża, międzynarodowa firma produkcyjna w okolicach Katowic, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Elektromonter / Elektryk (SEP 1kV)
Miejsce pracy: okolice Katowic
Nr Ref.: Ele/04/12

Zakres obowiązków:
&#8226; Przygotowanie wiązek kablowych, rur, montaż podzespołów w celu przygotowania detali do montażu,
&#8226; Mocowanie i montaż przygotowanych detali, podłączenie, przemierzenie, sprawdzenie, testowanie w celu uruchomienia sprzętu,
&#8226; Rozruch - dopuszczenie sprzętu do eksploatacji,
&#8226; Usuwanie usterek, przegląd techniczny.

Wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. średnie zawodowe,
&#8226; Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
&#8226; Uprawnienia SEP do 1 kV,
&#8226; Znajomość rysunku technicznego,
&#8226; Znajomość podstaw elektrotechniki,
&#8226; Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
&#8226; Umiejętność organizowania własnego czasu pracy,
&#8226; Rzetelność, sumienność, dokładność.

Nasz Klient oferuje:
&#8226; Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
&#8226; Dodatki socjalne,
&#8226; Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę,
&#8226; Możliwość rozwoju,
&#8226; Bardzo dobre warunki socjalne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: praca@moltton.com z zaznaczeniem nr ref. w temacie wiadomości.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133, poz.883)&#8221;