Darmowe Og這szenia

Polska Darmowe Og這szenia

zmie miasto

Polska Darmowe Og這szenia / Praca / Praca Inne zawody
<< Poprzednie og這szenie

Dyrektor Zarz康zaj帷y

(Koszalin, Koszalin, )

Odpowiedz: (U篡j zak豉dki Kontakt powy瞠j)
Typ og這szenia: Dam Prace

Start People to jedna z wiod帷ych Agencji Pracy na polskim rynku. Zapewniamy nowoczesne rozwi您ania HR w zakresie leasingu pracowniczego, rekrutacji, selekcji oraz payrollu. Otrzymali鄉y presti穎we tytu造 &#8222;Przedsi瑿iorstwo Fair Play&#8221; oraz &#8222;Gazele Biznesu&#8221;. Nale篡my do grupy USG People N.V. &#8211; europejskiego lidera w鈔鏚 firm doradztwa personalnego. Akcje USG People s notowane na gie責zie Euronext w Amsterdamie.

Obecnie dla jednego z naszych Klient闚 poszukujemy osoby na stanowisko:

nr ref.: DYR/KO/09/11
region: zachodniopomorskie
miejsce pracy: Koszalin

Opis stanowiska

* Zarz康zanie oddzia貫m firmy w Koszalinie
* Zarz康zanie produkcj, dbanie o jej ci庵這嗆
* Rozw鎩 oddzia逝
* Rekrutacja pracownik闚 w dziale produkcyjnym (oraz w miar potrzeb w innych dzia豉ch)
* 圭is豉 wsp馧praca z kierownikami dzia堯w
* Wsp馧praca z siedzib g堯wn firmy w Niemczech

Wymagania

* Wykszta販enie techniczne (mile widziane wy窺ze)
* Min. 5 letnie do鈍iadczenia na stanowisku kierowniczym
* Bardzo dobra znajomo嗆 j瞛yka niemieckiego b康 angielskiego
* Do鈍iadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji
* Wiedza z zakresu organizacji produkcji i funkcjonowania sp馧ki
* Wiedza z zakresu hydrauliki, budownictwa, elektryki
* Umiej皻no嗆 czytania rysunk闚 technicznych
* Umiej皻no軼i interpersonalne
* Umiej皻no嗆 zarz康zania zespo貫m

Oferujemy

* Wymangodzenie adekwatne do prezentowanego doswiadczenia i kompetencji
* Narz璠zia niezb璠ne do pracy (samoch鏚, telefon, laptop)
* Stabiln prac w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* Mozliwo嗆 wsp馧pracy w mi璠zynarodowej korporacji

Zainteresowane osoby prosimy o wys豉nie aplikacji (cv + list motywacyjny) z podaniem
nr referencyjnego na adres:
gdy-rekrutacja@startpeople.pl

Prosimy o dopisanie nast瘼uj帷ej klauzuli: &#8222;Wyra瘸m zgod na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych prowadzonym przez Start People Sp. z o.o. z siedzib w υdzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, w celu niezb璠nym dla realizowanych proces闚 rekrutacyjnych, zgodnie z ustaw z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyra瘸m zgod na udost瘼nienie moich danych osobowych przez Start People Sp. z o.o. z siedzib w υdzi (90-425) przy ul. Piotrkowskiej 111, potencjalnym pracodawcom w celu niezb璠nym dla realizowanych proces闚 rekrutacyjnych".

Agencja Doradztwa Personalnego (nr licencji 152/2)

Szukano w Og這szeniach...

Adipex Dom Sprzedam Dziewictwo Dziewictwo sprzedam Fotomodeling Fotomodelka Gumtree Kochanka Kupie dziewictwo MURARZ Mieszkania w Warszawie Mieszkanie Sprzedam Moto Og這szenia Motoryzacyjne Opiekunka Pana na Seks Pani szuka Sponsora Para Para szuka Pary Praca Praca za granic Seks za darmo Sponsor Poszukiwany Sponsora Sponsora warszawa Sponsoring Studentka Studentka Szuka Sponsora Szukam Dziewicy Szukam Sponsora Zasponsoruje anonse dziewczyn arthrotec auto dual iPhone 6 kierowca krak闚 meridia nastolatka pana pary sex spawacz sprzedam szczecin szuka szukam szukam kochanka tablica.pl